Schedule

Thursday, April 25, 2019
Co-Ed League
Rink Time Visitors   Home  
Royal Bank 8:00am 11C   Peel Pirates  
Spectator 9:00am Deco’s Dozen   TSDC Corrections  
Maple Lodge 12:15pm 11C   Deco’s Dozen  
Spectator 1:00pm Peel Pirates   TSDC Corrections  
Novice League
Rink Time Visitors   Home  
Maple Lodge 8:15am MDV   PRPA  
Royal Bank 9:00am Ornge   Forensic Flyers  
Royal Bank 10:00am The 235’s   EMSC  
Spectator 12:00pm East Beast   K92’s  
Royal Bank 12:00pm Ornge   MDV  
Royal Bank 1:00pm PRPA   Forensic Flyers  
Tire World 2:15pm EMSC   K92’s  
Tire World 3:15pm The 235’s   East Beast  
Division 1
Rink Time Visitors   Home  
Spectator 8:00am 22 Spreaders   TSDC Predators  
Spectator 11:00am Peel Ducks   West Wolves  
Maple Lodge 11:15am 22A   U of T  
Tire World 1:15pm TSDC Predators   22A  
Spectator 2:00pm 22 Spreaders   West Wolves  
Royal Bank 2:00pm U of T   Peel Ducks  
Division 2
Rink Time Visitors   Home  
Maple Lodge 9:15am Wingman    Brampton Storm  
Maple Lodge 10:15am Supertroopers   Peel Big Sticks  
Tire World 10:15am District 21   Coxwains  
Maple Lodge 1:15pm Brampton Storm   District 21  
Maple Lodge 2:15pm Supertroopers   Coxwains  
Royal Bank 3:00pm Peel Big Sticks   Wingman  
Division 3
Rink Time Visitors   Home  
Tire World 8:15am Oilers   Maplehurst  
Tire World 9:15am TPS 14   Wolfpack  
Royal Bank 11:00am Grizzled Veterans   Peel No Stars  
Tire World 11:15am CRB   Orange Peels  
Tire World 12:15pm Maplehurst   Wolfpack  
Spectator 3:00pm Grizzled Veterans   Oilers  
Maple Lodge 3:15pm TPS 14   CRB  
Royal Bank 4:00pm Peel No Stars   Orange Peels  
Friday, April 26, 2019
Co-Ed League
Rink Time Visitors   Home  
Tire World 9:15am 11C   TSDC Corrections  
Maple Lodge 8:15am Deco’s Dozen   Peel Pirates  
Novice League
Rink Time Visitors   Home  
Royal Bank 8:00am Ornge   K92’s  
Spectator 9:00am East Beast   EMSC  
Royal Bank 9:00am PRPA   The 235’s  
Royal Bank 10:00am MDV   Forensic Flyers  
Division 1
Rink Time Visitors   Home  
Tire World 8:15am 22A   West Wolves  
Tire World 10:15am U of T   22 Spreaders  
Tire World 11:15am Peel Ducks   TSDC Predators  
Division 2
Rink Time Visitors   Home  
Maple Lodge 10:15am Peel Big Sticks   District 21  
Royal Bank 11:00am Wingman   Supertroopers  
Spectators 10:00am Brampton Storm   Coxwains  
Division 3
Rink Time Visitors   Home  
Spectator 8:00am Maplehurst   CRB  
Maple Lodge 9:15am Peel No Stars   Wolfpack  
Spectator 11:00am Grizzled Veterans   TPS 14  
Maple Lodge 11:15am Oilers   Orange Peels  

Top two teams in each League (Co-Ed and Novice) and each Division will play in the Championship games.

Friday, April 26, 2019 – Championships
Rink Time Visitors   Home  
Royal Bank 1:00pm Co-Ed 1   Co-Ed 2  
Maple Lodge 1:15pm Novice 1   Novice 2  
Tire World 1:15pm Farm D1 1   Farm D1 2  
Royal Bank 2:00pm Farm D2 1   Farm D2 2  
Maple Lodge 2:15pm Farm D3 1   Farm D3 2